صفحه اصلی  واحد های اداری و تجاری
فروشگاه دایا سیف

فروشگاه دایا سیف


کیفیت و تجربه در حفاظت از حریق تخصص و حرفه ماست.

دایاسیف با هدف تامین نیازهای ایمنی و آتش نشانی تاسیس و فعالیت خود را در دو بخش بازرگانی، فروش و مهندسی و طراحی سیستم و در صنایع پرخطر کشور از جمله نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاه، فولادسازی، آلومینیوم سازی، خودروسازی، ساختمان سازی، ساختمان های بلندمرتبه و… آغاز نمود.
تجربه مدیران درپروژه های مختلف و استفاده از تخصص کارشناسان مجرب به همراه پشتوانه علمی به روز شرکای بین المللی و داخلی،دایاسیف را در انجام تعهدات خود توانمند ساخته است.
امروزه منحصر به فرد بودن بازار ما، این اجازه را میدهد تا به مشتریان خود بهترین راه حل ها را برای طراحی فضاهای کاربردی مثل یک سیستم اسپرینکلر برای یک انبار در تهران، یک سیستم اطفاء کننده ی گازی برای یک نیروگاه در بوشهر و یا یک سیستم F&G برای یک پالایشگاه در خوزستان ارائه دهد.
دایاسیف میتواند طراحی و تامین یک سیستم اطفاء حریق مناسب برای پاسخگویی به هرنیازی را اجرا کند و آنچه مشتری نیاز دارد را تامین نماید نه آنچه نیاز به فروش تجهیزی را داردکه صرفا تولید خودمان باشد.
تجربه و تخصص دایاسیف نهفته در :
مشاوره
برنامه ریزی و طراحی
تامین تجهیزات
نصب و راه اندازی
تامین و نگهداری
سیستم های اعلام و اطفاء حریق می باشد.دایاسیف در حال حاضر نشان داده است که میتواند این خواسته های مختلف را باتوجه به رزومه مدیران تامین نماید.
دایاسیف می داند انعطاف پذیری، کیفیت و سطح بالای متخصصان را درجهت منفعت مشتری چگونه با هم متحد و انطباق دهد.

هدف اصلی ما آسایش شماست.


تلفن تماس:

55688660

09121125885-09302750163

فکس:

55688670

ایمیل:

Store@dayasafe.ir

وبسایت:

www.dayasafe.ir

آدرس: مجتمع نگین رازی ، طبقه 1- ، واحد 2


محصولات: تهیه و توزیع سیستم های ایمنی، نظارتی و امنیتی


پروژه ها:

با وارد کردن ایمیل خود و عضویت در خبرنامه ، از آخرین رویدادها و اخبار مجتمع نگین رازی را مطلع شوید. امکان لغو عضویت نیز فعال است.


آدرس:تهران، خیابان هلال احمر، نرسیده به میدان رازی، مجتمع اداری تجاری نگین رازی

حق کپی رایت محفوظ است. طراحی و توسعه توسط گروه شریف