صفحه اصلی  ایمنی بعد از غذا اولویت دوم شهروندان هر جامعه است
کد : 2442 تاریخ : بهمن ۷, ۱۳۹۷

'.get_the_title().'

ایمنی بعد از غذا اولویت دوم شهروندان هر جامعه است

ایمنی بعد از غذا اولویت دوم شهروندان هر جامعه است که در شهر تهران بدلیل وسعت شهر، معضلات ترافیکی و تراکم اماکن خطرزا و خطرپذیر ، بایستی بیشتر از هر موضوع دیگری مورد توجه و رسیدگی خود شهروندان قرار گیرد.

به گزارش ایلنا، احمد غلامیان مدیر اجرایی جشنواره و نمایشگاه ایمنی و آتش‌نشانی نگین رازی گفت: برگزاری این جشنواره علاوه بر آگاهی‌رسانی موجب توسعه خودایمنی در میان شهروندان و واحدهای صنعتی می‌شود و بار زیادی را از دوش سازمان‌های امدادی بر می‌دارد.

وی با بیان اینکه تحقق و توسعه و تولید علم در این صنعت مطابق با نیازهای کشور در این صنعت شکل نگرفته است، ادامه داد:‌ به طور معمول از تجهیزات و فناوری‌هایی که در جهان به این منظور تولید شده‌اند الگوبرداری می‌شود یا بازطراحی بر روی آنها صورت می‌گیرد در حالی که در پیوند صنعت و دانشگاه باید بتوان از تولید علم ودانش در این صنعت بهره برد.

e3d16d99-fadb-4c70-9761-9d0c0c9e2d23

در همین راستا، مجتمع تجاری اداری نگین رازی بعنوان یکی از تخصصی‌ترین مراکز عرضه تجهیزات، محصولات و خدمات ایمنی، بهداشت، آتش نشانی، سیستم های اعلام و اطفای حریق، تجهیزات امداد و نجات، علائم هشداردهنده و ترافیکی، در نظر دارد به منظور ترویج و تبیین فرهنگ خود ایمنی شهروندی، روزهای ۱۰ و ۱۱ بهمن با مشارکت ۱۰۰ شرکت‌ تولیدکننده و توزیع کننده عمده و واحدهای فعال در این مجتمع میزبان جشنواره و نمایشگاه ایمنی باشد و سازمان‌هایی مانند مدیریت بحران و آتش‌نشانی به برگزاری این نمایشگاه کمک می‌کند تا علاوه بر رونق و توسعه کسب‌ وکارها در این حوزه زمینه اصلاح قیمت‌ها و تعامل میان کارفرمایان و پیمانکاران فراهم شود.

بازارچه ایمنی و آتش‌نشانی نگین رازی ۱۰ و ۱۱ بهمن برگزار می‌شود که علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت https://www.neginrazi-hse.com یا با شماره ۵۵۶۵۹۵۷۴ تماس حاصل کنند.