صفحه اصلی  جرای طرح نظام بازرسی از اماکن و ساختمان های پر خطر در منطقه دو عملیات آتش نشانی پایتخت
کد : 2352 تاریخ : آبان ۱۴, ۱۳۹۷

'.get_the_title().'

جرای طرح نظام بازرسی از اماکن و ساختمان های پر خطر در منطقه دو عملیات آتش نشانی پایتخت

طرح نظام بازرسی ایمنی ساختمان های شهر تهران در محدوده تحت پوشش منطقه دو عملیات سازمان آتش نشانی تهران واقع در شمال تهران شروع شد.
به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، محمد پناهی معاون منطقه ۲ عملیات در این باره گفت: با توجه به ابلاغ طرح نظام بازدید و بازرسی فنی ساختمان از سوی مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، منطقه دو عملیات این سازمان نیز همزمان با سایر مناطق ۸ گانه عملیات، این طرح را از این هفته در سطح منطقه به اجرا درآورد.
وی اظهار داشت: ۱۷ نفر از بازرسان ایمنی که دوره های آموزشی مربوطه را گذرانده و موفق به قبولی در آزمون های مرتبط شده اند، با حضور در واحد پیشگیری منطقه در روزهای غیر شیفت و استراحت کاری خود به همراه کارشناسان پیشگیری منطقه از اماکن و ابنیه مهم و ریسک پذیر محدوده عملیاتی منطقه دو این سازمان بازدید کرده و نسبت به تکمیل چک لیست ها و ارزیابی مخاطرات و تهیه دستور العمل ایمنی اقدام می نمایند.
پناهی افزود: در این راستا همه روزه چندین تیم کارشناسی با در دست داشتن معرفی نامه به نقاط مختلف محدوده عملیاتی منطقه ی دو سازمان در شمال تهران اعزام شده و در خصوص شناسایی اماکن پرخطر و ساختمان های نا ایمن فعالیت می کنند.
معاون منطقه ۲ عملیات در خاتمه خاطرنشان کرد: برای اجرای بهینه این طرح با نظارت واحد پیشگیری منطقه و اولویت بندی صورت گرفته، برنامه کاری منظم با بازده ای و اثر بخشی مطلوب تدوین شده است که امید است این طرح به بهترین شکل ممکن پیاده سازی شده و ایمنی را برای ساکنان این منطقه به ارمغان آورد.م۲