صفحه اصلی  مصدومیت سه نفر در حادثه انفجار کپسول سفری
کد : 1975 تاریخ : تیر ۱۹, ۱۳۹۷

'.get_the_title().'

مصدومیت سه نفر در حادثه انفجار کپسول سفری

به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، حوالی ساعت ۱۵ ظهر دیروز با شنیدن صدای انفجارشدید در یک منزل مسکونی، ساکنان و همسایگان این منزل مسکونی سراسیمه به بیرون از ساختمان گریختند و بلافاصله برای اطلاع دادن این حادثه با آتش نشانی تماس گرفتند.
ستاد فرماندهی آتش نشانی به محض آگاه شدن از این حادثه به سرعت نیروهای آتش نشانی ایستگاه ۱۱۳ به همراه تیم نجات ۲ را به محله ی هاشم آباد اتابک، خیابان عباس کاشی روانه کرد.
ناصر معظمی فرمانده ی آتش نشانان اعزامی درباره ی این حادثه گفت: در یک ساختمان دو طبقه ی مسکونی به دلیل نامعلومی یک عدد کپسول پیک نیکی(سفری) دچار انفجار شد که در پی آن بخشی از آشپزخانه این منزل طعمه آتش سوزی شد.
وی با اعلام این که دراین حادثه سه نفر از اعضای خانواده دچار سوختگی و مصدومیت شدند، اضافه کرد: نیروهای آتش نشانی بلافاصله ضمن قطع برق و گاز محل، در قالب دو تیم با کشیدن یک رشته لوله ی آبدهی وارد محل شدند و همزمان با خاموش کردن آتش سوزی آشپزخانه، هر سه مصدوم شامل مردی ۴۵ ساله و دوزن ۳۷ و ۲۰ساله را از داخل این منزل خارج کردند.
این فرمانده ی آتش نشانی ادامه داد: پس ازخاموش کردن کامل آتش و حاضر شدن عوامل اورژانس در محل حادثه، نیرو های آتش نشانی هرسه مجروح را برای ادامه ی مداوا و انتقال به مراکز درمانی تحویل آنان دادند.
گفتنی است علت بروز این حادثه هم اکنون از سوی کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی است.م۸